HOT-INFO

szkola@ckziu.edu.pl

Motto Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Zawód - pasja - sukces

PO CO JESTEŚMY? Adresatami oferty Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi są uczniowie, słuchacze, ich rodzice lub opiekunowie prawni.
Jesteśmy po to, aby stwarzać uczniom i słuchaczom możliwości dalszego rozwoju.
Jesteśmy po to, aby rozwijać umiejętności i talenty uczniów i słuchaczy, wyposażać ich w wiedzę, przygotować do egzaminów zewnętrznych, konkursów, olimpiad, wdrażać do samodoskonalenia. Jesteśmy również po to, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom i słuchaczom, służyć im radą w ich dalszej karierze zawodowej, przygotować do jak najlepszego funkcjonowania na rynku pracy. JACY JESTEŚMY I CO ROBIMY?

• Jesteśmy szkołą dynamiczną i nowoczesną, ale jednocześnie z tradycjami.
• Zapewniamy bezpieczeństwo uczniom i słuchaczom.
• Tworzymy dobry klimat, pozwalający wszystkim uczniom i słuchaczom w pełni rozwijać swoje talenty, kształcić osobowość, doskonalić umiejętności kluczowe i społeczne.
• Rzetelnie przygotowujemy do egzaminów maturalnych i zawodowych.
• Dostosowujemy wymagania do indywidualnych możliwości uczniów i słuchaczy.
• Zapewniamy wszechstronny rozwój uczniów i słuchaczy poprzez przygotowywanie i wdrażanie ciekawych ofert zajęć, w tym programów międzynarodowej wymiany.
• Współpracujemy z wieloma uczelniami, instytucjami i szeroką grupą pracodawców.
• Tworzymy równe szanse dla wszystkich.
• Przygotowujemy uczniów i słuchaczy do zatrudnienia i dalszego kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy.
• Realizujemy swoje zadania w oparciu o wysokie kompetencje nauczycieli i pracowników, którzy współpracują z rodzicami, wieloma instytucjami i społecznością lokalną.

Kategoria: